Tájékoztató 8.

Kedves Szülők! Kedves Tanulók!A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló CXXVIII. törvényre, valamint a 27/2021.(I.29.) Korm. rendeletre hivatkozva megjelentek az SZFHÁT/46260-4/2021-ITM, valamint az SZFHÁT/47809/2021-ITM egyedi miniszteri határozatok.

A fenti jogszabályok, valamint a médiában megjelent újabb hírek értelmében az alábbiakról tájékoztatom iskolánk tanulóit, valamint a kedves szülőket.

1.) A szakképzésben a közismereti és a szakmai oktatás továbbra is on-line módon, digitális munkarendben zajlik 2021. május 09-ig.

2.) A digitális munkarendhez továbbra is a már megszokott Teams felületet használjuk.

3.) Az érettségi vizsgára, illetve a szakmai vizsgára készülő tanulók számára a konzultációs lehetőséget biztosítunk 2021. április 27-29. között kiscsoportos formában, a járványügyi szabályok szigorú betartása mellett iskolánkban.

4.) A felkészítő konzultációra azok a kollégista tanulók, akik a kollégiumi igényüket osztályfőnöküknél jelezték, 2021. április 26-án, hétfőn este 20.00 óráig érkezzenek vissza.

5.) A vizsgákra felkészítő foglalkozások külön beosztás szerint történnek.

6.) Az érettségi vizsgák időpontjai: május 3. hétfő: magyar nyelv és irodalom, május 4. kedd: matematika, május 5. szerda: történelem, május 6. csütörtök: angol nyelv, május 11. kedd: földrajz, május 12. szerda: ágazati.

7.) A szakmai írásbeli vizsgák május 10-én lesznek.

8.) Az érettségi és szakmai vizsgákkal kapcsolatosan további részletes tájékoztatást adunk a vizsgákra felkészítő foglalkozásokon.


Kérek Mindenkit, hogy kövesse az iskola honlapján, és a facebook oldalán megjelenő információkat, valamint az osztályfőnököktől kapott tájékoztatásokat.


Ásotthalom, 2021. április 20.


Andrésiné dr. Ambrus Ildikó

igazgató