Tájékoztató 2.

Kedves Szülők! Kedves Tanulók!
Orbán Viktor miniszterelnök pénteki bejelentése alapján „A veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről” szóló kormányrendelet rendelkezései meghosszabbításra kerülnek 2021. február 01-ig.

A fenti rendelkezés alapján iskolánkra vonatkozóan az alábbi tájékoztatást adom.

1.) Iskolánkban az oktatás digitális munkarendben folytatódik 2021. január 11-től.

2.) A tömbösített jelenléti gyakorlatok 2021. január 11-től a megszokott rend szerint kerülnek megszervezésre. A pontos beosztásról az osztályfőnököktől, illetve az iskola honlapjáról, facebook oldaláról értesülhettek.

3.) A 10. szakképző évfolyamosoknak (10.A. 10.B, 10.BL) 2021. január 12-14. között jelenléti gyakorlat lesz az iskolában az eddigi rend szerint. A kollégistáknak beérkezés a kollégiumba január 11-én, hétfőn este 19.30-ig.

4.) Külön beosztás szerint kiscsoportos formában érettségire és szakmai vizsgára felkészítő foglalkozásokat szervezünk, melyek pontos időpontjáról az osztályfőnököktől kaptok tájékoztatást.

5.) A 2020/21-es tanév első félévének utolsó tanítási napja 2021. január 22. péntek. Ezen a napon az első félévi jegyek lezárásra kerülnek. Kérek mindenkit, hogy az elmaradt feladatait pótolja!

6.) Kérlek Benneteket, hogy kövessétek az iskola honlapján, és a facebook oldalán megjelenő információkat, valamint az osztályfőnököktől kapott tájékoztatásokat.


Jó tanulást, sikeres félévzárást kívánok Mindenkinek!


Ásotthalom, 2021. január 9.


Andrésiné dr. Ambrus Ildikó

igazgató