Stihl Regionális Fakitermelő Verseny


Két év kihagyás után 2022. június 11-én az Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szervezésében került megrendezésre a 9. Dél-alföldi Regionális Fakitermelő Verseny.

A versenyre 11 csapat nevezett, köztük az állami erdőgazdaságok csapatai, illetve a Kiss Ferenc Erdészeti Technikum és a Bedő Albert Erdészeti Technikum csapata.

A verseny kezdetére a borongós időt felváltotta a napsütés.

A versenyre a faanyagot a KEFAG ZRT biztosította, a helyszínt az iskola diákjai készítették elő.

Az izgalmas fordulók után került sor a TIMBERSPORT bemutatóra, mely minden alkalommal elkápráztat bennünket.

Az eredményhirdetésre a kora délutáni órákban került sor. A versenyt a Gemenc Zrt csapata nyerte, de rajtuk kívül, az iskolánk színeiben induló Bedős öregfiúk csapata is továbbjutott az országos döntőbe.