Fekvenyomó Diákolimpia!


Az Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tanulói 2022.02.26-án Berettyóújfalun Fekvenyomó Diákolimpia elődöntőn vettek részt ahol szép eredményeket értek el. A versenyre több mint száz versenyző érkezett, mely színvonalas rendezés mellett zavartalanul zajlott. A további két elődöntővel együtt összesen 460 tanuló mérettette meg magát és képviselte iskoláját.

Tanulóink eredményei:

Huzsvár Alen 9.c IV. korcsoport 74kg súlycsoportban I. hely

Huzsvár Alex 10.c V. korcsoport 83kg I. hely

Sztojka Attila 9.c V. korcsoport 83kg II. hely

Radics Dániel 10.c V. korcsoport 74kg VI. hely

A továbbjutott tanulóinkkal Huzsvár Alex, Huzsvár Alen és Sztojka Attila 2022.04.23-24-én Szikszón a Diákolimpia döntőjén veszünk részt.

A versenyre Szécsi József Tibor oktató készítette fel a tanulóinkat.