Erdők Napja a Bedőben

Minden évben a végzős osztályok utolsó tanítási napjainak egyikén rendezzük meg a Madarak és Fák Napjához kapcsolódó iskolai rendezvényünket az Erdők Napját.

Így történt ez április 28-án is. Nagyon készültünk erre a napra, bár reggel egy kicsit szomorúan vettük tudomásul, hogy az eső miatt a napi tervezett programunkat egy kicsit át kellett alakítanunk.

A gyors és rugalmas átszervezésnek köszönhetően sikerült a programok nagyrészét megvalósítani, minden osztály finom ebédet készített az ideiglenesen kialakított főzőhelyeken.

Az eső miatt elmaradt akadályversenyt pedig egy későbbi időpontban rendezzük meg.

A nap végén megemlékeztünk iskolánk alapító, névadójáról, Bedő Albertről. Megkoszorúztuk a szobrát, valamint iskolánk egykori igazgatójának a főépület folyosóján álló domborművénél szintén egy koszorúval emlékeztünk Teodorovits Ferenc 30 éves igazgatói munkájára.