Tájékoztató nyílt napról


Kedves érdeklődő szülők és diákok!


Az országban mára kialakult állapotokat figyelembe véve a korábban meghirdetett Nyílt Napjainkkal kapcsolatosan az alábbi módosításokat tesszük: • A 2020. november 19-re és 26-ra meghirdetett Nyílt Napokat megtartjuk, de arra csak az előzetes regisztrációval rendelkezőket tudjuk fogadni, a bejelentkezés alkalmával megadott időpontokban! • Bejelentkezni az iskola központi telefonszámán (0662 291 522), a titkárságon lehet, 2020. november 17-ig (november 19-re), és november 24-ig (november 26-ra). • A bejelentkezéskor a titkárságtól félórás időszakaszokra fognak kapni beosztást. Kérjük, hogy a torlódások elkerülése érdekében a kapott időzónákat tartsák be! • A Nyílt Nap továbbra is 9.00 és 12.00 óra között nyitott. • Az érdeklődőket max. hat fős csoportokban tudjuk személyesen kísérni és tájékoztatni a Nyílt Napon az iskolánkban a következő tanévtől induló lehetőségekről. • Az érkezők az érvényben lévő országos rendelkezésekre legyenek tekintettel! • Maszk használata kötelező! Az adott helyzet miatt életbe léptetett módosításokat kérjük, vegyék figyelembe! A nyílt napok megtartását a szabadban tervezzük! Az érdeklődőket továbbra is várjuk!


Ásotthalom, 2020. november 13.


Andrésiné dr. Ambrus Ildikó igazgató