Tájékoztató

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A koronavírus járványra tekintettel kérem az intézménybe beköltöző tanulókat, hogy maszkot feltétlenül hozzanak magukkal.

A maszk használata a közösségi terekben kötelező lesz!

Kérem a szülőket, hogy a beköltözéskor a tanulókat csak a kollégiumi bejáratig kísérjék, ott tudnak az osztályfőnökökkel, nevelőtanárokkal beszélni, illetve a befizetéseket intézni.

A tanévnyitóig az iskola parkjában együtt tudnak lenni gyermekeikkel.

Jó idő esetén a 9. osztályosok szüleinek az első szülői értekezletet szabadban tervezzük. Amennyiben rossz idő lesz, akkor a szülői értekezletet zárt térben tartjuk meg, ott a maszk használata kötelező. Kérem, szíveskedjenek maszkot hozni magukkal.

Beköltözés a kollégiumba: 2020. szeptember 01. 8.00 -12.00 óra között.

A vajdasági kollégista tanulók beköltözése 2020. augusztus 31. 13.00 - 16.00 között lesz!

Tanévnyitó ünnepség 2020. szeptember 01. 12.30 a nagy kollégium előtti parkrészlet.

Szeretettel várjuk a tisztelt szülőket és a tanulóinkat!

Mindenkinek sikeres tanévkezdést kívánok!

Ásotthalom, 2020. augusztus 29.

Andrésiné dr. Ambrus Ildikó igazgató