Tájékoztató Pótfelvételi eljárásról

A Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium a 11/2019. (VII.3.) EMMI rendelet alapján pótfelvételi eljárást hirdet az alábbi tagozatkódú képzésekre:

1111 Erdésztechnikus

szakgimnázium (technikum)*; 5 évfolyam; a tanulmányi területen oktatott első idegen nyelv a következő(k egyike): angol; a tanulmányi területre egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzdő, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulók is jelentkezhetnek; felvétel a tanulmányi eredmények alapján; egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés szükséges; erdészet és vadgazdálkodás ágazat; a megszerezhető szakképesítés: erdésztechnikus; megjegyzés: gyakorlati hely biztosított, kollégiumi elhelyezés biztosított, T vagy B kategóriás jogosítvány megszerzése kötelező.

0001 Erdész

szakközépiskola (szakképző iskola)*; 3 szakképzési évfolyam; a tanulmányi területen oktatott első idegen nyelv a következő(k egyike): angol; a tanulmányi területre egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzdő, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulók is jelentkezhetnek; felvétel a tanulmányi eredmények alapján; egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés szükséges; erdészet és vadgazdálkodás ágazat; a megszerezhető szakképesítés: erdész; megjegyzés: gyakorlati hely biztosított, kollégiumi elhelyezés biztosított, T vagy B kategóriás jogosítvány megszerzése kötelező.

0002 Kertész

szakközépiskola (szakképző iskola)*; 3 szakképzési évfolyam; a tanulmányi területen oktatott első idegen nyelv a következő(k egyike): angol; a tanulmányi területre egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzdő, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulók is jelentkezhetnek; felvétel a tanulmányi eredmények alapján; egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés szükséges; kertészet és parképítés ágazat; a megszerezhető szakképesítés: kertész; megjegyzés: iskolai tanműhely és tankert biztosított, kollégiumi elhelyezés biztosított.

0003 Gazda

szakközépiskola (szakképző iskola)*; 3 szakképzési évfolyam; a tanulmányi területen oktatott első idegen nyelv a következő(k egyike): angol; a tanulmányi területre egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzdő, beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulók is jelentkezhetnek; felvétel a tanulmányi eredmények alapján; egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés szükséges; mezőgazdaság ágazat; a megszerezhető szakképesítés: gazda; megjegyzés: gyakorlati hely biztosított, kollégiumi elhelyezés biztosított.

A pótfelvételi eljárás során egy kérelmet kell benyújtani az iskola igazgatójának címezve, hogy mely tagozatra kíván a tanuló jelentkezni.

A kérelmet az igazgato.bedo@gmail.com címre kell küldeni.

Várjuk a pótfelvételi eljárásban is a jelentkezéseket