Tájékoztatás 3.

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A tantermen kívül szervezett digitális munkarend bevezetésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

1. A tanulók számára a tananyagokat digitálisan 2020. március 18-tól biztosítjuk valamennyi tantárgyból.

2. 2020.március 18-tól elérhető lesz iskolánk honlapján és a facebook oldalán a következő négy hét tantárgyi tananyaga, a tananyagok forrásának megjelölése és a számonkérések módja.

3. Az iskola honlapján és facebook oldalán elérhetővé tesszük az iskola tanárainak e-mail címét, melyen a tanulók is és a szülők is az adott tanárral konzultálhatnak kérdéseik esetén.

4. A digitális úton közzétett anyagok elsajátításáról a tanulóknak számot kell adniuk, az adott tantárgy előírásainak megfelelően.

5. Az iskola valamennyi pedagógusának az a célja, hogy a végzősök sikeres és eredményes szakmai, illetve érettségi vizsgát tegyenek, az alsóbb évesek pedig sikeresen teljesítsék a tanév tantárgyi követelményeit.

6. Kérem a tanulókat, hogy a kiadandó feladatokat a meghatározott határidőig teljesítsék!

Mindenki felelősségteljes együttműködését előre is köszönöm.

Tisztelettel:

Andrésiné dr. Ambrus Ildikó