Fair Play Kupa 2018

Két éve csatlakoztunk először az MLSZ által kiírt Fair Play Kupához, ahol csak amatőr focisták /igazolással nem rendelkező tanulók/ szerepelhetnek. Az idei tanévben is 4 csapatot tudtunk indítani, ezért az egyik rendezési helyszín Ásotthalom lett. A tornára október 15-én került sor a községi sportpályán, ahol ideális körülmények várták a sportolókat.

Az idei kupa kapcsolódott a hagyományos őszi sportnapunkhoz, melynek délelőtti programját adták a mérkőzések. A forduló győztese- a papírformának megfelelően -, a kiválogatott tanulókból álló csapat lett. A másik három gárda kiegyensúlyozott mérkőzéseket játszott egymással, sokszor csak hajszálnyi különbségek döntöttek a pontokról. 2. helyen a Tizedesek, 3. a Jobb láb, míg 4. pozícióban a legfiatalabbakból álló gárda, a Bal láb végzett. Várjuk a tavaszi folytatást!