Nyugdíjas találkozó

Hagyományosan minden év novemberében egy délután meghívjuk azokat a volt dolgozóinkat egy kötetlen beszélgetésre, akik az elmúlt időszakban iskolánkból mentek nyugdíjba. Így történt ez ebben az évben is, november 9.-én délután.

A meghívásra 16 nyugdíjas dolgozónk érkezett meg, akiket az intézmény igazgatója köszöntött, majd rövid tájékoztatást adott az iskola jelenlegi életéről, a képzési formákról, a pályázatokról, és az intézményben folyó felújításokról. A tájékoztatót követően Volford Csaba tanár úr adott egy kis műsort szintetizátora kíséretében, majd egy ebéd következett.

A jó hangulatú beszélgetések során a nyugdíjas dolgozók felidéztek számos történetet, ami mindenki számára kellemes emlék volt. Bízunk benne, hogy a jövő évben is sikerül megrendeznünk a nyugdíjas találkozónkat.