MEGOSZ rendezvény volt iskolánkban 2017. október 20-án

A MEGOSZ Füzéren megtartott éves nagyrendezvényének folytatásaként előadás sorozatot szervezett október hónapban azzal a céllal, hogy az aktuális szakmai információkat eljuttassák az ország különböző részeibe, valamint konzultációs lehetőséget biztosítsanak.

Az iskolánkban megrendezett rendezvényt összekapcsoltuk a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Csongrád Megyei Szervezetének Erdő- és vadgazdálkodási osztályülésével.

A házigazda iskola nevében Andrésiné dr. Ambrus Ildikó köszöntötte a megjelenteket, majd Fackelmann István alpolgármesterként üdvözölte a résztvevőket, és mint osztályelnök megnyitotta az osztályülést.

A rendezvényen az alábbi előadásokat hallgathattuk meg.

Dr. Somogyvári Vilmos erdő-és vadgazdálkodási szakértő – NAK:

A NAK és a MEGOSZ együttműködésének eredményei

Dr. Tomor Tamás intézetigazgató, egyetemi docens

Dr. Czimber Kornél ügyvezető igazgató - Topolynx Kft.

Mátyás Csaba projektvezető - Pannónia Kft.:

Légi felmérésen alapuló erdészeti információszolgáltatás

Duska József ügyvezető elnök MEGOSZ:

Az erdőtörvény módosítás célja, fontossága és szerepe a magyar vidék életében

Az előadásokat követően volt lehetőség kérdéseket feltenni, majd a kérdésekre adott

válaszokat követően, kötetlen beszélgetés alakult ki a résztvevők között.