Szép eredményt értünk el Somogyban

Szeptember 14-én természetismereti vetélkedő országos döntőjén vett részt a Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium és Kollégium ökológia szakkörének háromfős csapata.

A döntőt a Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium és Kollégium szervezte Szőcsénypusztán. A vetélkedő több részből állt, természetismereti totó, növényfelismerés, állatfelismerés, activity volt a délelőtti program, majd játékos akadályverseny a délutáni. Szép időben, izgalmas versenyen, iskolánk csapata szoros küzdelemben harmadik helyezést ért el. Minden résztvevő ajándékokkal és élményekkel térhetett haza.

Ezúton is gratulálunk a csapatnak, Simonyi Attila 12/C, Biró Richárd 10/C és Nagy Kristóf 10/A osztályos tanulóknak. Szép eredményt értek el!