Az iskola osztálynévsorai 2017/2018 tanévben

 

Frissítve: 2017. szeptember 10.

1.    Bányik Tamás Márk
2.    Beke György Mike
3.    Csiki Patrik
4.    Dunai Tamás
5.    Erdei Szabolcs István
6.    Hegedűs Dominik
7.    Kiss Bonifác           
8.    Kolompár Adorján
9.    Koza Martin Zoltán
10.    Kunyi János
11.    Losonczi Ádám Patrik
12.    Neszvecskó Erik
13.    Pál Adrián Zoltán
14.    Papp Dávid
15.    Siskó István Ferenc 
16.    Szévald Péter
17.    Tóth Ákos Péter
18.    Varga Dominik
19.    Varga Szebasztián
20.    Veres Krisztián Tamás

1.    Balog Károly
2.    Boolok Richard
3.    Falubiró Alex
4.    Horvai Miklós
5.    Kovács Márk Gábor
6.    Lengyel Adrián Gábor
7.    Nagy Ádám István
8.    Soós Balázs Antal
9.    Tóth Nesztor Dávid

 

Lovász:

1.    Bödő Edina
2.    Evanics Anna
3.    Gyalus Valentina
4.    Horváth Enikő Erika
5.    Jakab Regina
6.    Kazi Brigitta
7.    Kócsó Vivien
8.    Lajdi Bianka Patricia
9.    Nagy Szemira Viktória
10.    Simkó László
11.    Szabó Petra Ágnes
12.    Szentgyörgyi Krisztián
13.    Szilágyi Mirella
14.    Szűcs Sándor Bence
15.    Varga Lilla
16.    Vecsernyés Cintia Szilvia

9BV

Osztályfőnök: Fődiné Tóth Katalin

1.    Barta Erik
2.    Bence Kornél
3.    Habi Bence
4.    Kardos Noel Dominik
5.    Kothencz Gellért Ottó
6.    Kurfis Gergely
7.    Matuszka Patrik
8.    Oláh Kristóf
9.    Siskó Zsolt                  
10.    Sutus Máté
11.    Szilágyi Tibor Dávid
12.    Zsoldos János

 

Virágkötő és virágkereskedő:

1.    Abonyi-Tóth Ivett
2.    Dénes Kíra Napsugár
3.    Gyalus Nikoletta
4.    Kadar Kata
5.    Kiri Ramóna
6.    Kokic Szintia
7.    Németh Vivien
8.    Papp Krisztina
9.    Ruskovics Viktória Laura
10.    Siraki Evelin
11.    Szabó Csilla
12.    Vajda Kinga
 

1.    Balázs Sándor
2.    Balogh Erik
3.    Bellér Benedek
4.    Berki Sára
5.    Bonyai Martin
6.    Cselédes Csongor
7.    Csillag Péter Pál
8.    Danics Bence
9.    Gábor Diána
10.    Gucsi Zoltán
11.    Hideg Gubás Tibor
12.    Horváth Noel
13.    Jakus Igor
14.    Kiss Áron Zoltán
15.    Kiss Attila József
16.    Kiss Gábor
17.    Kissimonyi Alexandra
18.    Kollár Szebaztián
19.    Kovács Andor
20.    Mihály József
21.    Molnár Dominik
22.    Nagy Rajmund Csaba
23.    Nemet Ildiko 
24.    Pálosi Szandra
25.    Sajti István
26.    Takács Alex Noé
27.    Tóth Ákos
28.    Zárity Csongor

1.    Bárkányi Patrik
2.    Borbola Máté Patrik
3.    Csató Márk István
4.    Hódi Marcell Szilveszter
5.    Katona Mátyás Róbert
6.    Kócsó Richárd Csaba
7.    Kónya Gergő
8.    Kovács István József
9.    Krista Zsolt
10.    Lővei Ákos
11.    Mezei Zoltán Dániel
12.    Nagy Kristóf
13.    Pálinkó Ádám
14.    Sáfrány Áron
15.    Sánta Norbert
16.    Sógor Dávid Áron
17.    Symanski Károly
18.    Szalai Csaba
19.    Tóth János
20.    Ujvári Tamás Erik
21.    Zámbori Csaba

10BV

Osztályfőnök: Kocsisné Büki Éva

1.    Banai Martin
2.    Chovan Tamás
3.    Dani Sándor János
4.    Hodroga Márk Dominik
5.    Király Ádám
6.    Klonka Szabolcs
7.    Lakatos Krisztián
8.    Nagygellér Péter
9.    Rozsos Zsolt László
10.    Szabó Flórián István
11.    Tecer Csaba

 

Virágkötő és virágkereskedő:

  • Kovács Viktória Ildikó

  • Németh Lívia

  • Szegedi Réka

  • Varga Vivien Valéria

10C

Osztályfőnök: Dallos Zsolt

1.    Biró Rihárd
2.    Dimitrov Nikola
3.    Emling Réka Lili
4.    Engi Nikolett
5.    Fekete Gábor
6.    Geiszt Máté
7.    Hajdu Tibor
8.    Horvát Albert
9.    Kalmár Alex
10.    Király Kornél
11.    Kovács Gergő
12.    Koza Dávid
13.    Kripóczki Márk
14.    Madi Endre
15.    Nagy Attila
16.    Őze Péter
17.    Tormási Sándor Ádám
18.    Tóth Nándor
19.    Zsótér Zsombor

11A

Osztályfőnök: Huszta Gábor

1.    Ágoston Dominik
2.    Balog Mihály
3.    Balogh Máté Dezső
4.    Bozsó Zoltán Szilárd
5.    Cseman András Dániel
6.    Csúri István Márton
7.    Feka László Márton 
8.    Forgó László       
9.    Gyalus Roland
10.    Lipka Dominik Csaba
11.    Mészáros Adrián
12.    Mrena Béla Krisztián
13.    Pokorádi Róbert Mátyás 
14.    Racsmány Milán
15.    Révész József Vilmos
16.    Seres Gergő                   
17.    Somodi Dániel
18.    Szegedi Ákos          
19.    Szilágyi Gábor Tamás 
20.    Zórád Antal

11BL

Osztályfőnök: Rácz Albertné

1.    Baranyi János Sándor
2.    Borbás Martin
3.    Dudás Gábor
4.    Hebők Arnold 
5.    Horváth Attila
6.    Kiss Máté
7.    Kószó Csaba
8.    Lődi Imre Gergely
9.    Micsinai Bence
10.    Miklós-Balogh Máté 
11.    Nagy Andor
12.    Rakontzay Viktor János
13.    Szabó Bence Norbert ism
14.    Szabó Henrik Rudolf
15.    Vágvölgyi Dominik

 

Lovász:

1.    Balog Boglárka
2.    Huszár Bertold
3.    Katona Éva
4.    Kovács Dzsenifer
5.    Lovász Alexandra
6.    Marsovszki Ferenc János
7.    Sánta Anna Rebeka
8.    Szakács Lara Liliána             
9.    Vukszánovics Alexa
 

11C

Osztályfőnök: Domokos József

1.    Bábinszki Árpád
2.    Csiki Martin
3.    Csongrádi Benjamin István
4.    Danics Alex
5.    Dékány Ádám
6.    Hajdu Ferenc Dávid
7.    Horváth Ákos
8.    Horváth Ildikó
9.    Kalócz Tamás
10.    Sándor Roland
11.    Sebestyén Edvárd       
12.    Szabó Kristóf Bertalan
13.    Szabó Valentin           
14.    Szalai Dávid
15.    Takarics Edvard
16.    Tilinkó Zsombor
17.    Traski István
18.    Zórád Sarolta

12C

Osztályfőnök: Hortiné Gere Bernadett

1.    Deák Péter Dominik
2.    Fekete Ádám Zoltán
3.    Gál Norbert
4.    Géczi Tibor Béla
5.    Holló Krisztián
6.    Horváth Zorán Krisztián
7.    Jenovai Richárd
8.    Juhász Maya
9.    Kovács Ramon
10.    Leskó Dávid Balázs
11.    Marcsa István Gábor
12.    Nagyillés András Patrik
13.    Pálfi Krisztián
14.    Simola Róbert
15.    Simonyi Attila
16.    Szabó Valentina Rita
17.    Szűcs Evelin

12D

Osztályfőnök: Bartha Katalin

1.    Danis Tamás
2.    Egyed Ferenc
3.    Ferincz Anna Kata
4.    Gémes Éva Rozália
5.    Horváth Anita Petra
6.    Káity Tamás László
7.    Kákonyi Nikolett
8.    Korom Tibor Richárd
9.    Lengyel Ádám
10.    Megyeri Barna
11.    Mészáros Nikolett
12.    Morvai Viktória
13.    Németh Márk
14.    Sopsits Melissza
15.    Szabó-Battancs Attila
16.    Tari Krisztián
17.    Tecer Árpád
18.    Vári Andrea
19.    Vitéz Dániel                        

13/D

Osztályfőnök: Kocsis Attila

  • Fodor Ádám                        

  • Harnischféger Ádám

  • Király Szabolcs

  • Kojnok Tamás

  • Kollár Anikó

  • Kollár Marcell

  • Lantos Dávid Zoltán

  • Miklós Bence

  • Mityók Vivien

  • Nagy Levente Antal

  • Pataki Dániel

  • Pipicz Boglárka

  • Sávics Balázs

  • Sere Donát

  • Szamosvölgyi Rómeó

  • Szűcs Nelli

  • Tószegi Csaba Szilveszter

  • Tóth Tamás  Tompa

  • Tóth Tamás Makó

  • Tóth-Szeles Lilla

  • Varga Krisztián László

  • Zórád Katalin

  • Zsankó Fanny

13/E

Osztályfőnök: Kiss Zoltán

  • Balogh Mátyás

  • Báthori Norbert         

  • Fábián Bence

  • Fuszenecker Gergely

  • Gecse Bence

  • Hegedüs Evelin

  • Kis Flórián

  • Lázár Krisztián

  • Orbán Áron Gáspár

  • Sipos Dániel

  • Solti Zsolt

  • Sőregi Sándor

  • Szakács Dávid Rudolf

  • Szegedi Tamás

  • Tanner Áron

  • Tüske László

  • Wágner Krisztina Laura

Please reload